Fajny gatunek filmowy w dzisiejszym świecie.

Jestem zainteresowana jaki jest wasz preferowany serial. Bo ja mam parę i na pewno, któryś widzieliście w tv. Na samym początku chciałam wymienić ich to dla was dość znaczne. Jednak po stwierdzeniu w internecie okazało się, że jest ich więcej niż przypuszczałam dlatego wypunktuję najbardziej popularne kategorie.:

  • komedia
  • horror
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie najczęstsze odmiany i analizuję, że na wstęp wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to gatunek czy dramat czy edukacyjny i taka jest opinia. Odsyłając do naszego zagadnienia jaki film najlepiej wam przypadło do gustu. Jeżeli idzie naszej produkcji to na pewno warto jest tutaj wymienić Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa popularne i na pewno przez z wielu Was oglądane nie dwa a parę razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i stwierdzę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele złych seriali, które były dorabiane po latach, jednak ten to przeszedł sam siebie porażka i to mało stwierdzone. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam sposobność, aby nikt nie natrafił na pomysł i nie dokręcił nowych elementów Alternatywy 4 bo to może być dopiero katastrofa. No ale cóż kino i reżyserzy nie mają już pomysłów na hity i próbują ratować się starymi komediami, które kiedyś odniosły sukces, jednak czy warto. Według mnie nie. Nowoczesne ekranizacje do których chcę wracać toż przede wszystkim Transformers i to prawdopodobnie do wszystkich działów wolno go zobaczyć w pojedynkę lecz także z maluchem, bo naprawdę warto. Ogrom akcji, ale i niewiele czułości i humoru co dzisiaj nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Pierwszy to Roszpunka ten koń, który ściga naszego głównego bohatera po prostu jest niesamowity. Wątek emocji i lampionów również, ale rumak bije wszystkich na głowę. Szuka jak piesek co jest faktycznie zabawne. Widziałam też inne ekranizacje jednak ta niezwykle mi się podoba. Kolejna i to chyba najkorzystniej kultowa historia to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najkorzystniej podobał się Olaf, który był po prostu świetny. Myślę, że żeby nie Olaf na pewno ta historia by taka świetna nie była. A to chyba jeden z najdoskonalszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla wybranych warto się czasem roztopić”

Kreskówka, a raczej bajka świetna z niezwykłym morałem. Ja dużo szanowała ją oglądać z moim dzieckiem i te piosenki po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie mogę tego napisać o drugiej części. Zbyt długo na nią oczekiwali i pewnie to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy macie również swoje popularne jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który chciał złapać te niebieskie małe stworki. Ta opowieść chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz oczywiście Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było bardzo wiele śmiechu. Teraz te opowieści niestety nie mają głębszego wniosku i już nie są tak niezwykłe jak kiedyś. Może być to wywołane tym, ze nasze dzieci mają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące.

Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi szczególnie z takich oczywistych romansów podobał się Dirty Dancing cudowna historia miłości i tańca. Bogata pani z znakomitego domu znajduje pana, który oczywiście ma coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest przeciwny temu związkowi. Jednak kiedy ostatniego dnia z nim tańczy wszystko się zmienia. Super romantyczny film, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy lubią słodkie historie miłosne. Mi natomiast bardzo. A co z horrorów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie rozumiem dlaczego ale ta lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę drugą edycję zawsze widzę i ciągle się boję. Może mam taki uraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i morduje, a ten jej śmiech coś okropnego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nuda i może już dojrzałam, ze horrory tego gatunku są po prostu zwykłe i nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto ponieważ nie był ich zbytnio dużo. Jeden serial dziennie i tył. Był mój ukochany Beverly Hills, 90210 – każdy prawdopodobnie z nas oczywiście dziewczyny kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy z nas wzdychał. Bilbordy, które wieszało się na ścianach. Jak leciał film nikogo nie było na podwórku tylko chłopcy zostawali. Pytając nawet mojego ślubnego to on za bardzo nie szanowałem tego tasiemca, moje zaskoczenie było wielkie. Innym takim sławnym serialem była Dynastia o mieszkaniu w luksusach oraz otwartych kobietach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę przyjemnie było dostrzec jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu jednak to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania motorówki oraz wspaniałe domy jak kiedyś Teraz moim ulubionym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na atrakcyjne filmy i każdy na w 100% znajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że trudno opisać, który nam się najlepiej przypadł do gustu bowiem każdy posiadał co innowacyjnego w sobie. Dlatego proponuję do oglądania i analizowania co Wam najlepiej się podoba w serialach oraz który wolicie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do gustu byłoby faktycznie ekstra. Możliwości teraz są duże nie jak kiedyś, że trzeba było wyczekiwać na kreskówkę czy popularny serial. Możemy zatrzymać każdym momencie, oglądać na laptopach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest fantastyczna