Założenie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z modelami anatomicznymi także nowoczesny symulator konia.

Wiem, że w sieci istnieje coraz więcej biznesów internetowych jednak obchodzi mnie dość nietypowa branża jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, ale jest całkiem spora nisza na bieżącym rynku. Wiem, że takie model np. model serca stosowany jest poprzez uczniów medycyny czy w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć istnieje toż dość długa grupa użytkowników. Tak się zastanawiam albo i jaką spółkę do tego zaangażować. Przeszukałem w sieci i jest ich bardzo wiele, ale skupiłem się na ich dokonaniu sklepów internetowych również potrzebuję powiedzieć że jedna bardzo mi się upodobała. Na samym początku wykonali projekt sklepu, który był doskonałe fotografie jak np.

  • model serca człowieka
  • symulator konia

Nie był toż projekt w jakim się coś ruszało, ale kompozycja i zamysł był wprost super.

Zmieniłem niewiele barwę, ażeby nie była aż tak połączona z branżą medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że prezentuje się ładnie. Rzuca się szybciej w oko. symulator konia, czy model płuc niby nie ma rywali, ale niestety moja strona na pierwszej stronie nie ukazała się w Googlach co było dość poważnym kłopotem. Zwróciłem się do firmy, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google.

Objawiło się, że nie jest toż łatwe i wymaga nie dość, ze kluczowych nakładów finansowych to również i pracy ze perspektywy firmy. Zaproponowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu również wtedy pojawiam się od razu na pierwszej stronie jak informacja Google czy mogą mój sklep internetowy reklamować na frazy np. model głowy. Tak szczerze nie wiedziałem na co się zdecydować co było dla mnie dość trudne. Po przeanalizowaniu kosztów bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to jakieś 20 tys złotych miesięcznie co jest średnio opłacalne. Dlatego postanowiłem wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie wówczas trwało a efekty na pewne słowa kluczowe ja np.:

były widoczne teraz po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są toż zapewne słowa kluczowe aż tak skomplikowane, jednak konkurencja istnieje i bez pozycjonowania pewnie wcale nie byłby na pierwszej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest również zainwestować w artykuły reklamowe oraz fajne firmowe opakowania z moim logo, w których będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest toż promocja firmy oraz super jak na dodatkowe zakupy dostajemy jakiś upust. Argumentuje to wirtualnego mężczyzny do zatrzymania i uzyskania zakupów. Które efekty sprzedażowe ponieważ to chyba najciekawsza praca. Powiem właśnie mój sklep funkcjonuje oraz cały czas się rozwija jest toż coraz lepiej. Widzę, że najwyższy ruch jest na słowa kluczowe najbardziej popularne także to również najczęściej jest kupowane. Nie chodzi tu o pozycję biznesu w Googlach po prostu artykuły potrzebne wszystkim są kupowane zacznie częściej. Jestem szczęśliwy z projektu, wyselekcjonowania firmy oraz rezultatów sprzedażowych. Jednak zwykle może być korzystniej. Teraz rozważam przejście na Fb natomiast jest zatem dosyć niszowy towar i nie wiem jakie będą rezultaty z tego rodzaju działalności. Sprawdzę i| na określę. Myślałem o sprowadzeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki dziś bardzo pożądane jak rękawiczki jednorazowe itp. Aczkolwiek w sieci jest| ich szczególnie dużo i nie wiem czy uda mi się je sprzedać z dochodem. Maseczki, które zalały Biedronki i są dość tanie. Co sądzicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za duża, a także kontrahentów będzie nieco mało by umieć to właściwie sprzedać. Mam nadzieje, że wyczerpałem temat oraz przypadł on wam do poziomu. Sklep internetowy nie jest jasny w realizowaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale próbuję i widzę że popyt robi się dość duży. Może warto także pomyśleć o przyjęciu pracownika oraz poszerzenie asortymentu. No to zarejestrujemy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.